Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Bezpłatne szkolenie z prof. Jackiem Pyżalskim

Fundacja „Krzyżowa” dla Porozumienia Europejskiego wraz z Fundacją Konrada Adenauera w Polsce zapraszają na bezpłatne spotkanie online z prof. Jackiem Pyżalskim pod tytułem: „Między instytucją a przestrzenią relacji. Czego nauczyliśmy się o szkole w dobie pandemii”.
Czym jest szkoła (jako instytucja i jako miejsce)? W jaki sposób, jako społeczeństwo, powinniśmy ją traktować? Czy jest w niej miejsce na dialog i dbałość o dobrostan uczniów oraz nauczycieli? O jakich potrzebach szkoły i ludzi ją tworzących przypomniała nam pandemia?

Spotkanie odbędzie się 28 czerwca (poniedziałek), o godzinie 18:00 na platformie Zoom: 

https://us06web.zoom.us/j/96429868947

Webinar ID: 982 6794 8275 

Spotkanie będzie transmitowane jako live na profilu Facebook Fundacji „Krzyżowa”.

Jacek Pyżalski, prof. UAM dr hab. Profesor na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pomysłodawca, kierownik i wykonawca ponad sześćdziesięciu międzynarodowych i krajowych projektów badawczych. Autor licznych publikacji. Trener w obszarze komunikowania i trudnych zachowań oraz edukacji medialnej. Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Edukacji Medialnej. Członek Rady Centrum Edukacji Obywatelskiej. Specjalista Komitetu Nauk Pedagogicznych Polskiej Akademii Nauk.

Data dodania: 2021-06-24 11:01:19
Data edycji: 2021-06-28 15:09:13
Ilość wyświetleń: 46

“W pracy nauczyciela uczenie się jest  równie ważne jak uczenie innych”

Cytat
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej