Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Nasz doradca metodyczny informatyki wśród 10 nominowanych nauczycieli-innowatorów

EDUSENSUS EDUCATION AWARDS 2023 to ogólnopolski konkurs zorganizowany przez wydawnictwo Nowa Era.

W rozstrzygniętej tegorocznej, pierwszej edycji konkursu, w kategorii VR-Edu Innowator Pan Maciej Pronkiewicz,  doradca metodyczny z informatyki w Powiatowym Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu został wyróżniony i znalazł się w grupie 10 polskich nauczycieli-innowatorów nominowanych do głównej nagrody.

Jury konkursowe oceniało umiejętność twórczego wykorzystania technologii VR w celu urozmaicenia lekcji i angażowania uczniów, zdolność do budowania pozytywnych relacji i wspierania uczniów w zdobywaniu nowych umiejętności za pomocą VR, umiejętność przekazywania wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla uczniów oraz wykorzystania wirtualnej rzeczywistości jako narzędzie edukacyjnego, pobudzającego wyobraźnię, rozwijającego kreatywność.

W konkursie zaprezentowane zostały m.in. organizowane przez Pana Macieja Pronkiewicza wydarzenia w bolesławieckich szkołach ponadpodstawowych, podczas których jako doradca metodyczny prezentował uczniom i nauczycielom narzędzie VR jako element wspierający nowoczesne kształcenie zawodowe. W zgłoszeniu konkursowym zawarte były również wszelkie informacje dotyczące ogólnopolskiej działalności Pana Macieja Pronkiewicza popularyzującej VR w edukacji, m. in. udział w konferencji dla dolnośląskich metodyków oraz prowadzenie panelu podczas ogólnopolskiej konferencji odbywającej się wyłącznie w świecie wirtualnym  - Wirtualium 2.0.

 Serdecznie gratulujemy!

Data dodania: 2023-11-24 14:17:56
Data edycji: 2023-11-24 14:20:11
Ilość wyświetleń: 158

“W pracy nauczyciela uczenie się jest  równie ważne jak uczenie innych”

Cytat
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej