Czcionka:

A+A-

Kontrast:

WEBINARIUM - Głos jako narzędzie pracy.

WEBINARIUM - Głos jako narzędzie pracy.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium "Jakim Cię słyszą – takim Cię widzą! Głos jako narzędzie pracy. Holistyczne podejście do higieny pracy głosem w ujęciu logopedy, terapeuty głosu, dietetyka i trenera w nauczaniu zdalnym i stacjonarnym”

Termin: środa, 10 II 2021, godz. 18:30, czas trwania – ok. 60 min
Prowadzący: Aleksandra Sozańska- Kut – wokalistka, logopeda, nauczyciel muzyki, rehabilitant głosu, dolnośląski doradca metodyczny - muzyka
Daniel Milewicz - sportowiec, dietetyk, nauczyciel wychowania fizycznego, międzynarodowy instruktor Spinningu.

Program:

A. Aleksandra Sozańska-Kut:

1. Emocje i ich wpływ na ciało i głos
2. Krótkie omówienie budowy i zasady działania aparatu głosowego
3. Ćwiczenia głosowe: oddechowe, artykulacyjne, fonacyjne
4. Elementy fizjoterapii w pracy nad głosem

B. Daniel Milewicz:

1. Co jem – tym jestem – dieta i jej wpływ na kondycję głosu
2. Emocje a mięśnie. Praca głosem jako forma aktywności fizycznej
3. Nadwaga w pracy głosem
4. Wpływ zaburzeń tarczycy na głos i wentylację płuc

W celu zapisania należy uzupełnić zgłoszenie zamieszczone w zakładce SZKOLENIA i odesłać skan na adres: sekretariat@boleslawiec.pceikk.pl

D. Milewicz: „ Jestem osobą dla której druga osoba stanowi najwyższą wartość. Podchodzę do człowieka holistycznie szukając przyczyny powstawania chorób i problemu, a nie tylko patrzenia przez pryzmat objawów. Od ponad 10 lat zajmuję się dietetyką. Układam plany żywieniowe, również dla sportowców i wyczynowców. Sam jestem ultramaratończykiem praktykującym naturalne odżywianie podczas biegu. Uwielbiam wyzwania i pracę z pacjentami, którym zdiagnozowano choroby nieuleczalne pokazując, że niemożliwe jest możliwe!”.

A. Sozańska- Kut: Na co dzień pracuję jako nauczyciel muzyki oraz logopeda w Szkole Podstawowej nr 2 w Bolesławcu, prowadzę zajęcia z emisji i higieny pracy głosem w ramach turnusów rehabilitacji głosu w Świeradowie Zdroju i Medicus Clinic we Wrocławiu, praktykuję w mojej autorskiej pracowni wokalno- logopedycznej oraz koncertuję solowo i z zespołem Spiritulas Singers Band z Wrocławia. Ukończyłam Akademię Muzyczną we Wrocławiu, logopedię, zarządzanie oświatą, szkolenia, kursy i warsztaty związane z muzyką, logopedią, wokalistyką oraz rehabilitacją głosu. Będąc nauczycielem muzyki i logopedą: współpracuję z lokalnymi ośrodkami kultury, szkołą muzyczną; aktywnie uczestniczę w życiu muzycznym miasta i województwa; organizuję spekta-kle, przedstawienia, musicale; pracuję jako juror w konkursach wokalnych, recytatorskich na tere-nie Dolnego Śląska; prowadzę szkolenia, warsztaty z zakresu higieny pracy głosem, emisji głosu. Wspólnie z nauczycielami innych przedmiotów prowadzę pokazowe zajęcia muzyczne łączące w sobie muzykę, matematykę, historię, fizykę, język polski, czy plastykę.

 

 

 

 

 

https://unsplash.com/@jarretto18?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditCopyText

 

 

Data dodania: 2021-02-02 08:32:24
Data edycji: 2021-02-02 08:57:57
Ilość wyświetleń: 220

“W pracy nauczyciela uczenie się jest  równie ważne jak uczenie innych”

Cytat
Bądź z nami
aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook